PEŁNA OFERTA     | WERSJE DEMONSTRACYJNE |  CENNIK          | ZAMÓWIENIA     | NASI KLIENCI    | FORUM
         Wypozyczalnia - rozwiązanie zastosowane w serwisie samochodowym. 

WYPOŻYCZALNIA NARZĘDZI W SERWISIE SAMOCHODOWYM 

Firma J.J. IDCZAK - to autoryzowany dealer  VW, Audi, Skoda prowadzi punkty serwisowe w Łodzi i Zgierzu. W firmie wykorzystywane są narzędzia w ilości kilku tysięcy pozycji kartotekowych. Wartość narzędzi i urządzeń jest bardzo duża, natomiast brak było szczegółowej informacji o aktualnym  stanie i wykorzystaniu konkretnych narzędzi. Firma poszukiwała odpowiedniego programu pozwalającego na prowadzenie ewidencji ilościowej i wartościowej magazynu narzędzi oraz dawała informacje gdzie i przez kogo wykorzystywane jest dane narzędzie.   

Rozwiązanie

Firma zakupiła produkt Wypożyczalnia wersja 2.8 w wersji do 10 tyś pozycji kartotekowych dla 2 niezależnych punktów serwisowych.

Korzyści

Dzięki zastosowaniu oprogramowania została uchwycona wartość narzędzi będących na stanie wypożyczalni. Program daje natychmiastową informacje o stanie wypożyczalni oraz o pracownikach korzystających z danego narzędzia, urządzenia. Dzięki temu możliwe jest lepsze wykorzystanie posiadanych narzędzi. Program sygnalizuje termin legalizacji urządzeń kontrolno pomiarowych. Rejestrowane są wszystkie ruchy na kartotece takie jak: zakup narzędzia, likwidacja, sprzedaż, wypożyczenie, zwrot. 

Obsługujący posiada informacje o aktualnym stanie i planowanych terminach zwrotu. Dzięki zastosowaniu wspomagania programem sprawniej funkcjonuje wypożyczalnia i racjonalnie wykorzystywane są posiadane zasoby, łatwiej i precyzyjniej można planować zakup nowych urządzeń. 

Program dzięki współpracy z przedstawicielem firmy Idczak wzbogacony został o nowe funkcje podnoszące jego przydatność w firmach branży motoryzacyjnej. 

Firma AUTO SALON ŚWITOŃ-PACZKOWSKI z Lubina - to autoryzowany dealer  VW, Audi prowadzi działa na rynku Dolnego Śląska nieprzerwanie od 10 lat. Posiada certyfikat ISO 9001. Firma zwróciła się do nas z prośbą o przedstawienie oferty i wdrożenie programu obsługi gospodarki narzędziowej z możliwością automatycznej identyfikacji pracowników, wykorzystując posiadane karty zbliżeniowe systemu ewidencji czasu pracy.

Rozwiązanie

Firma zakupiła nasz najnowszy produkt produkt Wypożyczalnia SQL wersja 1.5.2 z licencją na 2 stanowiska, dodatkowo wykonaliśmy procedurę przenoszącą dane o narzędziach ze starego systemu do nowego.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą wersją programu, chętnie odpowiemy na pytania. Jesteśmy otwarci na zmiany tak, aby produkt w pełni zaspokoił Państwa oczekiwania. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z KONSULTANEM

 

  ©2002 PI webmaster@pei.pl